Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

 

 

 1. Sklep internetowy działający pod adresem www.strefatkanin.pl prowadzony jest przez firmę:

  STREFA TKANIN - Grzegorz Pacut

  34-130 Kalwaria Zebrzydowska, ul 3 maja 20

  NIP: 551-257-14-64

  REGON: 363020435

  tel. kom.:606 900 068

  konto bankowe: PKOBP 15 1020 1433 0000 1502 0145 9379

 2. Strefa Tkanin prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.strefatkanin.pl, telefonicznie pod numerem telefonu: 606 900 068, bądź mailowo na adres shop@strefatkanin.pl

 3. Wszystkie ceny na stronie strefatkanin.pl są cenami BRUTTO (zawierają podatek VAT) i są wyrażone w PLN. Ceny nie obejmują kosztów wysyłki.

 4. Strefa Tkanin dostarcza towar za pośrednictwem firm kurierskich.

 5. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które są pokrywane przez klienta. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

 6. Zamówiony towar wysyłany jest na koszt odbiorcy za pobraniem lub po dokonaniu przelewu. W przypadku przelewu zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu należności na konto sklepu.

 7. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
 8. Każde zamówienie potwierdzane jest za pomocą e-maila.

 9. O realizacji każdego zamówienia klient zostanie poinformowany e-mailem.

 10. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do wysyłki

 11. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie lub e-mailem.

 12. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

   

 13. Tkaniny cięte są z dużych około 50 metrowych beli. Po odcięciu materiału od całości nie ma możliwości od odstąpienia od umowy. Zamówioną przez Państwa tkaninę zawsze wysyłamy w jednym kawałku.

  Zakup produktu jest równoznaczny z zawarciem umowy kupna-sprzedaży wiążącej obie strony ze wszystkimi konsekwencjami.

 14. W przypadku, kiedy klient nie obierze zakupów wysłanych przesyłką pobraniową lub nie ureguluje płatności za zamówiony towar w terminie do 7 dni od dnia zakupu, jego zamówienie zostaje anulowane.

 15. Kolory produktów  mogą się różnić od rzeczywistych barw w zależności od ustawień monitora.
 16. Termin realizacji zamówienia to 24 godziny (pon-pt) od momentu zaksięgowania płatności za zamówienie na naszym koncie lub od momentu przyjęcia zamówienia w przypadku przesyłek pobraniowych. Wyjątek stanowią produktu dostępne na zamówienie.

 17. W przypadku produktów na zamówienie, jedyną akceptowaną formą płatności jest przelew bankowy. Po zaksięgowaniu pieniędzy na końce zamówienie jest przekazywane do realizacji.
 18. Dowodem zakupu towaru jest paragon lub faktura. 

 19. W przypadku uzasadnionej reklamacji, sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży ( paragonie lub fakturze VAT) bez kosztów przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszt odesłania towaru przez klienta nie podlega zwrotowi.

 20. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 21. Informacje zamieszczone na stronach sklepu Strefa Tkanin nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest potwierdzenie przez klienta odbioru towaru.

 22. Strefa Tkanin gwarantuje pełną ochronę danych osobowych klientów zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl